Dárkové poukazy

Přemýšlíte, čím překvapit k narozeninám, vánocům nebo jiné slavnostní příležitosti?
Nabízím DÁRKOVÉ POUKAZY na využití mých služeb v hodnotě 500 nebo 1.000 Kč.
Darujte tento poukaz a udělejte radost blízké osobě, která si už sama vybere formu využití Vašeho dárku..

Aktuality

 • PROVOZNÍ DOBA!

  31.8.2023

  Vážení zákazníci, se začátkem podzimu dochází v mém kadeřnictví k úpravě provozní doby. Ráda bych většinu Vašich objednávek (zejména časově náročnějších dámských prací), směřovala v době 8:30-15:00 (odpoledne pouze ve čtvrtky). V tuto dobu budu i na tomto kontaktním telefonu, nepřijaté hovory a smsky mimo pracovní dobu budu vyřizovat následující pracovní den. Ve výjimečných případech je se stálými zákazníky dohoda možná.. Pevně věřím, že tato úprava bude vést k dalšímu zkvalitnění služeb a klidu na práci. Těším se na Vaši další návštěvu. Simona Tichá, SalonS.

 • Platby v hotovosti

  18.8.2023

  Vážení zákazníci, ráda bych všechny požádala o platbu V HOTOVOSTI, vzhledem k absenci platebního terminálu, a také v bankovkách přiměřené hodnoty.. ;-)

 • Objednávky s předstihem

  1.8.2023

  Vážení zákazníci, vzhledem k časové vytíženosti se prosím OBJEDNÁVAJTE s dostatečným předstihem, nejlépe 1-2 týdny PŘEDEM! Jsem schopna nabídnout i aktuální termín, který ale nemůžu zaručit…

Provozovna

Aleje 140/2 Ostrava-Hošťálkovice

Kontakt

+420 774 888 439

simonaticha@centrum.cz

Provozní doba

Vážení zákazníci, ráda bych většinu Vašich objednávek (zejména časově náročnějších dámských prací), směřovala v době 8:30-15:00 (odpoledne pouze ve čtvrtky). V tuto dobu budu i na tomto kontaktním telefonu, nepřijaté hovory a smsky mimo pracovní dobu budu vyřizovat následující pracovní den. Ve výjimečných případech je se stálými zákazníky dohoda možná.

Najdete nás